Marek Olšavský – pokus

Příprava stránek na WordPresu

Redakční systém WordPress je nejlepší a nejpopulárnější cestou k internetovým stránkám, jejichž obsah můžete spravovat sami.

Správa WordPressu

Redakční systémWordPress již používáte, ale nestíháte jej aktualizovat, nemáte jej zabezpečený, nebo se bojíte, že se něco rozbije? Převezmu technickou správu vašich stránek.

Potřebujete být vidět na internetu?

Věnuji se WordPressu.

Služby

  • Instalace a nastavení WordPressu tak, abyste měli vše potřebné
  • Stěhování WordPressu na jiný hosting, nebo jinou adresu
  • Výběr a úpravy vhodné šablony, nebo zakázkové napsání šablony/vzhledu
  • Zakázkový vývoj rozšíření/pluginu, pokud je to potřebné
  • Optimalizace stránek
  • Převedení stránek z jiného systému
  • Eště spolupracuji s marketingovou specialistkou

Další dovednosti

Zakázkové programování a data

Programování menších zakázkových aplikací.

Pordobnější informace najdete na stránce se službami.

Linux

Moje spojení s operačním systémem Linux začalo přibližně v roce 1997, kdy jsem jej používal jako legální operační systém zdarma. Od té doby má na počítači pevné místo a majoritní operační systém používám pro práci s personálním a mzdovým systémem Vema, účetní software i pár her

Svět se přesunul k webovým aplikacím, takřka vše se používá v internetovém prohlížeči a není nutné likvidovat starý počítač, pro nějž již nejsou aktualizace MS Windows, aby sloužil jako vstupní brána domácnosti do světa internetu. Stejný systém slouží zákazníkům na straně webového, nebo aplikačního serveru.

HR Vema

Personální a mzdový systém Vema implementuji zákazníkům, jako pracovník C.A.C. spol. s r. o.. Zákazníkům technickou pomoc, se znalostmi metodiky zpracování mezd. K dovednostem patří i psaní zákaznických skripů.

Poslední příspěvky