Proč zvolit WordPress

Pokud se rozhodujete, kterou platformu zvolit pro vaše webové stránky, WordPress je volba, kterou byste měli zvážit. S nespočetnými výhodami a silnými funkcemi se WordPress stal nejpoužívanějším správcem obsahu na světě (viz statistika) z několika důvodů:

  • Jednoduše se používá díky jednoduchému a intuitivnímu uživatelskému rozhraní. Obsah svých stránek máte plně pod svou kontrolou, bez nutnosti technických znalostí a dovedností.
  • Rozšiřitelnost a pluginy dovolují postavit stránky na WordPressu podle potřeb firmy, od jednoduché vizitky, rozsáhlé prezentace, až po menší obchod. Díky obrovské komunitě vývojářů je k dispozici široká škála pluginů a rozšíření, které umožňují přidávat nové funkce a vlastnosti do stránek. To umožňuje jednoduše přizpůsobit stránky podle konkrétních potřeb.
  • Připraven pro SEO (SEO – Search Engine Optimization). Má čistý kód, rychlou strukturu a existuje mnoho pluginů, které vám pomohou zlepšit viditelnost ve vyhledávačích. Vybírám ze 2 možností, podle preference uživatele.
  • Responsivní design Většina moderních WordPress šablon, definujících vzhled stránek, je responzivních, což znamená, že se vaše stránky budou správně zobrazovat na různých zařízeních, od mobilních telefonů po velké monitory. Testuji běžně používaná rozlišení, abychom získali žádoucí výsledek.
  • WordPress je open-source a zdarma WordPress je open-source platforma, což znamená, že je zdarma ke stažení, použití a modifikaci. To dává vývojářům a uživatelům volnost přizpůsobit systém podle svých potřeb, včetně psaní vlastních rozšíření. Zdrojové kódy WordPressu jsou zdarma a vy platíte pouze práci na vašich stránkách, nebo prémiové doplňky, šablony a pluginy.
  • Bezpečnost Při řádném použití a aktualizacích má WordPress dobrou úroveň zabezpečení. Existuje mnoho bezpečnostních pluginů, které mohou pomoci ochránit web před hrozbami. Aktualizace testuji před jejich nasazením na stránky firmy, aby se předešlo znefunčnění některý funkcí částí kvůli nekompatibilitám.
  • Stálý vývoj, aktualizace a zlepšování WordPressu jsou zajištěny velkou komunitou vývojářů. To znamená, že platforma zůstává moderní a aktuální. Vývoj je velmi rychlý a běžně jsou ročně vydány 3 velké aktualizace systému, podobné je to u rozšíření, šablon a pluginů, prémiových i dostupných zdarma.
  • Zaškolení uživatele, nebo správce obsahu, je pro mě součástí dodávky WWW stránek. Systémy pro správu obsahu dávají možnost spravovat si obsah sami a pokud nechcete tápat v ovládání, je zaškolení důležité.

Zvolení WordPressu pro vaše webové stránky znamená získat flexibilitu, snadnou správu obsahu a přístup ke kvalitním nástrojům. Ve spolupráci se mnou najdete všechny potřebné nástroje pro úspěch firmy v online světě, který se stal nutností pro podnikání.